• Хотинські вісті

Школярі продовжать вчитися онлайн

Updated: Apr 3

Останні два тижні були найскладнішими за весь період боротьби із COVID-19 в краї, повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Гопко. І не лише тому, що реєстрували велику кількість нових випадків інфікування, а й через значне число пацієнтів, які потребували госпіталізації.

За даними Департаменту освіти ОДА, на Буковині учні 386 шкіл (98%) навчаються дистанційно. Нині у закладах освіти на COVID -19 хворіють – 261 учень, 264 педагоги, технічний персонал - 57.


Нагадаємо, що за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС Буковина перебуває у «червоній зоні» карантину. Обмеження для неї визначаються постановою Уряду, і вона безстрокова.


Перейти на нижчий рівень епідемічної небезпеки можна буде лише тоді, коли упродовж 5 днів спостерігатимуть позитивну динаміку та покращення показників захворюваності на COVID-19, зменшення кількості госпіталізованих, зниження частки позитивних випадків серед зроблених за добу ПЛР-тестувань тощо.

Джерело – Чернівецька ОДА.

14 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/