• Хотинські вісті

Чоловіка судитимуть за несплату аліментів на понад 100 тисяч гривеньДізнавачі поліції провели досудове розслідування та зібрали достатню кількість доказів ухиляння жителя Дністровського району від виконання рішення суду. Відповідно до чинного законодавства порушнику загрожує виконання громадських робіт, або обмеженням волі на строк до двох років.


До поліції звернулася 31-річна жителька Дністровського району і повідомила, що колишній чоловік упродовж тривалого періоду часу не виплачує аліменти на утримання їхніх двох доньок.


Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що відповідно до рішення суду, 37-річний житель села Ленківці, повинен був виплачувати заявниці аліменти на утримання їхніх спільних 5-річних донечок до досягнення ними повноліття.


Чоловік знав про встановлене судом зобов’язання, однак ігнорував його. Загалом з лютого 2020 до травня 2022 року порушник заборгував жінці понад 100 тисяч гривень.


Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Також правоохоронці склали обвинувальний акт і направили його до суду для розгляду.


Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

42 views0 comments