• Хотинські вісті

Чого чекати від року Тигра: східний гороскоп


Фото: pinterest.com

Господарем 2022 року за східним календарем стане Синій Тигр, якого ще називають Блакитним чи Чорним, бо його стихією є вода. Триватиме він трохи менше дванадцяти місяців: розпочнеться 1 лютого 2022 року і закінчиться 23 січня 2023-го, поступившись місцем року Кота.


У китайському гороскопі Тигр символізує силу, сміливість, активність і лідерські якості, але, з іншого боку, імпульсивність і запальність.

Тигра ще вважають символом змін, тож для багатьох 2022 рік буде ідеальним періодом, щоб оновити життя. Як стверджують астрологи, на нас чекає багато в чому непростий, але цікавий час, повний подій, що мають хорошу перспективу – як у професійній, так і в особистій сфері.


Водночас, для більшості знаків зодіаку прийдешній рік стане набагато вдалішим, ніж минулий. Оскільки Тигр володіє невичерпною енергією і може долати будь-які перешкоди, то 2022-й видасться сприятливим для людей, які вміють ставити цілі та досягати результатів. Важливо пам’ятати про те, що благотворним він буде для працелюбних, сміливих і наполегливих.


А також для тих, хто прагне нових знань. Тож у наступному році можна сміливо починати опановувати нові заняття чи професію. Успіх чекатиме на всіх, хто навчатиметься і прагне удосконалюватися. Найбільше пощастить активним і творчим.


Фінансові справи вимагатимуть розсудливості: поєднання бравади з відчайдушністю може дати непередбачуваний результат. Тигр любить ризикувати, але щоб ризик був заздалегідь проаналізований і враховані можливі наслідки.


Родинні зв’язки в рік Тигра мають важливе значення, і покровитель періоду рекомендує приділяти близьким якнайбільше уваги. У сімейній сфері цей рік теж сприятливий, зокрема для шлюбів.


У плані здоров’я потрібно пильнувати хронічні захворювання нирок і сечовивідних шляхів. Зважаючи на стихію року, рекомендовано пити якнайбільше якісної води.


СХІДНИЙ ГОРОСКОП


Щур (за роком народження 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 рр.).

Рік Тигра для вас буде символом подорожей. У 2022-му на вас чекають поїздки або численні відрядження. Харизма приховає від очей оточуючих усі ваші недоліки. Проблематично працювати за наймом, виникнуть складнощі у виконанні рутинної роботи. Але на творчих людей чекає успіх.

Можливе часте бажання побути на самоті, зібратися із думками. Цікавим подарунком стане те, що ваші витвори і результати роботи оцінять усі навколо.


Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010).

Для Тигрів він буде пов’язаний з комунікацією, бажанням оточувати себе людьми, які підтримують. Проте, також буде насичений конкуренцією, впертістю, жорсткістю та небажанням прислухатися до думки інших. Може зрости інтерес до навчання, опанування нових сфер діяльності та хобі. З‘явиться бажання зрозуміти себе, знайти свій шлях. 2022-ий обіцяє хороший, стабільний дохід, підвищення статусу.


Дракон (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012).

Вам 2022-ий подарує багато енергії, мужності, терпіння, а ще наділить здатністю приймати нестандартні рішення. Дракони з легкістю досягнуть кар’єрного зростання, але можуть ускладнитися стосунки з близькими людьми.

Тигр принесе вашому знаку енергію грошей, і можливо, запрацює проєкт, який раніше не приносив прибутку, або прийдуть інші несподівані гроші. Можливі подорожі, відрядження та зміна місця проживання. Уся ця динаміка буде пов’язана переважно із приємними емоціями.

Загалом для всіх людей, що народилися в рік Дракона, 2022-ий обіцяє бути щасливим. Самотні матимуть шанс створити міцну сім’ю.


Кінь (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014).

Для вас буде актуально все те, що пов’язано із спілкуванням, передачею знань. Здатність Коней заводити потрібні знайомства допоможе знайти нове місце роботи або кар’єрне зростання на теперішній. Цілком сприятлива діяльність, пов’язана з культурою та традиціями, навчанням.

Можливо, виникне бажання більше будувати плани, аніж їх здійснювати. Не лінуйтеся, намагайтеся якнайшвидше приступити до реалізації своїх ідей.

Рік посилить вашу харизму, лідерство, повагу на роботі і в соціумі. З’явиться можливість спокійно планувати та вирішувати важливі справи, на які раніше не вистачало часу чи можливостей.

Намагатиметеся жити тут і зараз, а будь-які різкі зміни стануть некомфортними. Самотні зможуть зустріти свою другу половинку.


Мавпа (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016).

Для вас цей рік буде непростим, а пом’якшити протистояння знаків Тигра та Мавпи допоможе благодійність, буде актуальною творчість та активність.

Рік Тигра посилить потяг до насолод. Будьте обережними, є ризик розвитку залежності, зокрема алкогольної.

Можливі фінансові надходження за певну та швидко виконану роботу. Суми можуть бути нестабільні – і великі, і дрібні. Діяльність, яка принесе ці гроші, пов’язана із творчістю чи іншою активною діяльністю.


Собака (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006).

Рік прийдешній буде пов’язаний з освітою, отриманням нових знань, які допоможуть розвиватися далі. Крім того, посилиться значення сім’ї та роду.

На вас чекає щасливий період, наповнений позитивними моментами та удачею. Він також обіцяє бути фінансово стабільним, з’явиться здатність знаходити додаткові джерела доходу.

Проте ймовірний ризик необґрунтованих витрат. Контролюйте свою жорсткість, щоб уникнути конфліктів та розбіжностей в оточенні.


Бик (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009).

Наступного року на народжених під знаком Бика чекають сприятливі події. А особливо тих людей, що наділені працьовитістю, терплячістю, реалістичним поглядом на світ. Станете прагматичнішими, поряднішими, тактовнішими, захочеться тримати усе під контролем.

Бики віддають перевагу стабільності і впевненості у завтрашньому дні аніж примарним перспективам можливого заробітку. Буде складно перебувати у соціумі, взаємодіяти з людьми. Загостриться потяг до самотності, ви почнете швидко втомлюватися, погано переносити натовп, великі компанії та надлишок інформації. Наступного року буде складно починати нові стосунки і досягати взаєморозуміння з протилежною статтю, тому прагніть зберігати вже наявні відносини.


Кролик (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011).

У 2022-му стануть актуальними питання здобуття знань та освіти. Нова інформація легко засвоюватиметься, особливо, яка потребує глибокого аналізу. Багато хто захоче отримати вищу освіту, пов’язану з медициною, педагогікою, викладанням.

Наступний рік сприятливий для сімейних стосунків, буде сповнений любов’ю та турботою про близьких. Сильніше, ніж зазвичай, проявиться підтримка сім’ї.

Можливі труднощі у сфері фінансів та оформленні документів. За допомогою дипломатії вам легко буде спілкуватися з людьми, підлаштовуючись під їхній характер, очікування та настрій.


Змія (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013).

У Змій можливі проблеми зі здоров’ям, занепад сил і нелюбов до себе, невпевненість, депресивні стани, навіть неврози та панічні атаки. Все подолати допоможуть витримка, розуміння бажаного, сильна вроджена інтуїція, хороші інстинкти і здатність до швидкого навчання.

У рік Тигра люди йтимуть за вами, прислухаючись до ваших порад. Можливі кар’єрні зміни: поява впливового конкурента чи колеги, котрий захоче зайняти ваше місце. Уникнути неприємностей допоможуть знання, підвищення кваліфікації.

У 2022-му сприятливе все, що пов’язане з освітою, важливо постійно розвиватись, читати книги, підвищувати професійний рівень. Але Змії ризикують зробити неправильні грошові вкладення, взяти непотрібні кредити, тому можуть зазнати фінансових втрат. Все, що пов’язано з коштами, потребуватиме підвищеної уваги.


Коза (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015).

Наступний рік принесе стабільний грошовий потік, часом – владу, а також підвищену працездатність. Надаватимете серйозного значення своєму матеріальному достатку. Вам подобається усе контролювати у справах та зберігати стабільність.

Можливе кар’єрне зростання, зустрічі з впливовими людьми, повага та визнання з боку інших. Однак буде складно знайти компроміс, домовитися чи піти назустріч опонентові, який вважає свою думку єдино вірною. Упертість може багато чого ускладнити.

На вас іноді впливатиме несприятлива енергія, створюючи заплутані ситуації, наприклад, при оформленні важливих документів, тому будьте максимально уважні у таких справах.


Півень (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005).

Рік пов’язаний з активним самовираженням. Прагнення свободи буде пов’язане з бажанням відкрито себе проявляти. Можуть виникати конфлікти та розбіжності, проблеми у спілкуванні, що викликатиме конфлікти на роботі, в сім’ї, з друзями.

Рік Тигра обіцяє фінансову стабільність. Але будьте уважні у витратах, вкладеннях, кредитах. Ймовірна негативна енергія, що підвищить ризик фінансових втрат.

Створити надійну та міцну сім’ю одиноким буде нелегко, однак, романтичних зустрічей та побачень виявиться достатньо.


Свиня (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007).

2022 рік загалом буде сприятливим і комфортним. Вас зацікавлять напрямки, де можна щось робити своїми руками чи з рослинами. Це ідеальний час, щоб вибрати хобі до душі. Крім того, люди, народжені у ці роки, забезпечать себе комфортом, подбають про красу та задоволення як емоційне, так і фізичне.

Важливо звернути увагу, що твереза ​​оцінка реальності може підмінятися мріями. Фантазуйте, але не заглиблюйтесь у них настільки, щоб це заважало рухатися вперед.

(З інтернет-джерел).

371 views1 comment