• Хотинські вісті

Чи працюватимуть ринки, зокрема у Хотині?


Чи доведеться робити закупи лише у крамницях?

Перед Великоднем щороку на базарі в Хотині не проштовхнутися, багато людей поспішали, аби придбати свіжі овочі, м'ясо, фрукти, молочні продукти для освячення і зробити запас на свята. І хоч ціни зазвичай зростали, але можна було поторгуватися, придбати домашні сметану, сир, будз, яйця тощо.

Читачі звернулися до редакції із запитанням: «Чи працюватимуть базари цього тижня? Бо останнім часом поодинокі продавці все ж торгували на території біля ринку в Хотині. Але ж багатьом жителям сіл є що продати, особливо перед святами. Чому всім заборонено, а окремим можна?».

Як стало відомо, рішення районної комісії з ТЕБ та НС про заборону торгівлі на місцевих ринках не скасовували, і наразі відновлювати їх роботу на Хотинщині не будуть, оскільки в усій державі не рекомендують цього робити.

«Заборона торгівлі на ринках діє. І головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що із 14 квітня постанова, яка прописувала умови, як відкриватися харчовим ринкам, втратить чинність. Тому і в Хотині наразі базар не працюватиме. Штрафи великі – 17 тисяч гривень, тому просимо всіх дотримуватися встановлених в усій державі обмежувальних заходів», – розповів нашому кореспонденту перший заступник Хотинського міського голови Андрій Дранчук.

Як повідомив Укрінформ, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив причину:

“Ми постановою дозволили відкривати ринки, оскільки це впливало на ціни, які були в супермаркетах, і це збільшувало доступність людям більш дешевих продуктів. Але впродовж дії цієї постанови були виявлені зловживання, коли повідкривали базари в антисанітарних умовах… Ми маємо шалені порушення. З 14 квітня моя постанова, котра прописувала умови, як відкриватися ринкам, буде визнана як така, що втратила чинність”, – резюмував Ляшко.

45 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/