• Хотинські вісті

Чи потрапить у «червону» зону Чернівецька область?Наразі госпітальні бази Чернівців заповнені на 75%. Число хворих на коронавірус в обласному центрі продовжує зростати. Як повідомили у Чернівецькій ОДА, із 386 випадків інфікування, які зафіксували за добу 16 лютого, 203 – у столиці Буковини, тобто 53%.


Також у Чернівцях майже на 30% перевищено епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ, зазначила головна санітарна лікарка області Наталія Гопко.

– Як свідчать наші епідеміологічні розслідування, у 85% випадків хворіють у родинах, де діти відвідують заклади освіти. Зважаючи на це, рекомендуємо перевести школи Чернівців на дистанційне навчання, – зазначила Н. Гопко.

Через зростання кількості нових хворих на коронавірус у Чернівецькій області можуть посилити карантинні заходи. Але до якої саме зони епіднебезпеки потрапить Буковина, залежить від самих людей. Про це у коментарі кореспондентці molbuk.ua повідомила керівниця Чернівецького обласного лабораторного центру Наталія Гопко.


«З проєкту постанови Кабміну ми вже знали, що буде продовжено карантин до 30 квітня, і що Україна повернеться до адаптивного карантину. Щоби говорити щось про «зонування», потрібно бачити саму постанову. Наразі очікуємо документів», – сказала Н. Гопко.

У Чернівецькому лабораторному центрі наголошують, що люди повинні залишатися вдома за перших ознак недуги.


«Зараз збільшується кількість хворих через сезонну захворюваність. Циркулюють риновіруси, аденовіруси, парагрип. Тому люди повинні залишатися вдома за перших симптомів хвороби», – сказала Наталя Гопко.

Джерело – Чернівецька ОДА, «Молодий буковинець».34 views0 comments