• Хотинські вісті

Чи знаєте ви, яку грошову заставу потрібно заплатити кандидатам на посаду голови громади?

Як повідомили в Громадянській мережі "ОПОРА", грошову заставу у розмірі 5 тисяч гривень повинні сплатити кандидати у голови села, селища чи міста з кількістю виборців до 75 тисяч. Тобто це всі населені пункти області, окрім Чернівців.

Нагадаємо, для участі у місцевих виборах кандидати у депутати або на голову громади повинні сплатити заставу.

Сума застави залежить від кількості виборців у населеному пункті, районі або області, а також від мінімальної заробітної плати (наразі 5 тисяч гривень). Таким чином ОПОРА визначила, що найбільшу грошову заставу заплатять партії за список депутатів до Чернівецької районної та обласної рад.

Згідно зі статтею 225 Виборчого кодексу грошову заставу необхідно внести після початку виборчого процесу та до подання документів до відповідної виборчої комісії для реєстрації.

Також грошова застава повертається тому, хто її вносив, якщо за результатами місцевих виборів кандидата визнано обраним сільським, селищним, міським головою.

Громадянська мережа ОПОРА підрахувала, яку суму необхідно заплатити буковинцям, які планують брати участь у виборах.

https://www.oporaua.org/news/vybory/mistsevi-vybory/mistsevi_2020/20746-iaku-groshovu-zastavu-zaplatiat-partiyi-ta-kandidati-u-deputati-na-bukovini

Переглянути суми грошової застави в громадам Буковини можна в таблиці22 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/