• Хотинські вісті

Чи залишиться лісгосп у Хотині після реорганізації?
Міська рада стурбована долею ДП «Хотинський лісове господарство», адже лісгоспи колишніх районів мають укрупнювати. Поки достеменно невідомо, яка реорганізація запланована. Але висловлюють думки: один район – один лісгосп.


Ймовірно, що Хотинський лісгосп можуть приєднати до іншого лісопідприємства. Це викликає значне занепокоєння у міської влади, адже це і робочі місця, і надходження до бюджету.

"Коли ми дізналися, що на державному рівні заплановано укрупнити лісгоспи, як раніше райони, то ми з депутатським корпусом вирішили зробити усе можливе, щоб зберегти ДП "Хотинське лісове господарство". Адже це бюджетоутворююче підприємство, яке сплачує чималі податки. Від діяльності лісогосподарських підприємств залежить соціально-економічний розвиток громад", – зазначив керівник Хотинської громади Андрій Дранчук.

За ініціативи Андрія Дранчука депутати міської ради прийняли звернення до високопосадовців, керівництва держави, депутатів обласної ради та Верховної Ради. У зверненні зокрема йдеться, щоб під час реформування не допустити ліквідації ДП "Хотинське лісове господарство".

Також підготовлено інше звернення депутатів Хотинської міської ради до прем'єр-міністра та міністра інфраструктури України: щодо завершення злощасної кільцевої розв’язки на в’їзді в місто Хотин, яка перетворилася на суцільні ями.

Рух всіх видів транспорту на цій дорозі державного значення ускладнився, це можна сказати надзвичайна ситуація, що додала проблем не тільки жителям Хотинщини, а й інших областей.

30 views0 comments