• Хотинські вісті

Чи бути Колінковецькій ОТГ на Хотинщині?


Чи деякі села «відійдуть» до Новоселицького району?


Днями на зборах громадян бочківчани вирішували, до кого приєднуватися: до Топорівців, Колінківців чи Клішковецької ОТГ.


Нагадаємо, раніше планували створити Колінківецьку ОТГ, куди мали увійти ближні села. Але потім, згідно з перспективним планом формування об‘єднаних громад області, Колінківці запропонували доєднати до Топорівців Новоселицького району.


У Бочківцях у будинку культури зібралися понад дві сотні громадян, аби вирішити долю рідного села. Сільчани активно обговорювали, до кого їм вигідніше приєднуватися, та зважували, які перспективи чекатимуть у разі об’єднання з Топорівцями, Колінківцями чи Клішковецькою ОТГ. У зборах узяли участь та виступили голова районної ради Тетяна Бринь, голова райдержадміністрації Василь Ченківський, Бочковецький сільський голова Ніна Боднар, в.о. керівника Клішковецької ОТГ Надія Мельник, представники ініціативних груп із Колінківців та Топорівців.Як зробити правильний вибір – думки бочківчан розділилися, проте усі жителі прагнуть одного – аби їхня громада після децентралізації стала більш заможною та розвиненою. У підсумку присутні проголосували за те, щоб об‘єднатися з Колінківцями.


Нещодавно подібні збори відбулися у Грозинцях та Колінківцях. Частина жителів Грозинців висловили бажання приєднатися до ОТГ з Новоселицького району. А більшість колінківчан прагнуть створення громади з центром у Колінківцях, але такої наразі у перспективному обласному плані немає. Що ж буде далі? Побачимо...

48 views0 comments