• Хотинські вісті

Чи буде Хотинська лікарня опорною?

Updated: Dec 6, 2021Сьогодні, на засіданні 16 сесії Хотинської міської ради, депутати вкотре звернулися до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, Чернівецької обласної державної адміністрації, щоб розглянути можливість включення до переліку опорних медзакладів нашої області КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня».


Адже лікарня визначена госпітальною базою для лікування хворих з COVID-19, тут пролікували чи не найбільше пацієнтів з коронавірусом серед подібних лікарень області.


Також на базі закладу розміщені служба «Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дністровського району Чернівецької області та Хотинський Центр первинної медичної допомоги.


– Міська рада, депутати переймаються цією проблемою, тому знову звертаємося до МОЗ України, НСЗУ, щоб врешті Хотинській лікарні надали статус опорної, – зазначив міський голова Андрій Дранчук. – Сподіваємося на позитивний результат, щоб надалі покращувати медичну допомогу для людей, розширити можливості цього ключового закладу нашого краю і розвивати мережу лікувальних закладів.Як відомо, на початку наступного року перелік опорних закладів охорони здоров’я країни переглядатимуть. Надіємося, що візьмуть до уваги показники роботи нашої лікарні, її важливість для жителів не тільки Хотинської громади та присвоять статус опорної.


Також депутати підтримали вступ нашого міста до Асоціації Європейської мережі місць миру (ENPP) – асоціації, що об’єднує Європейські міста, в яких були укладені історичні мирні угоди. До речі, жодне з міст України поки не отримало такого запрошення, як одержав Хотин після відзначення 400-ліття Хотинської битви.


Крім того затверджена Стратегія сталого розвитку Хотинської територіальної громади на 2021-2027 роки;


Затверджена Програма підтримки молодіжної політики в Хотинській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.


Внесені зміни до Регламенту міської ради щодо можливості проведення дистанційних (повністю чи частково онлайн) засідань з метою дотримання законодавства у разі неможливості з об’єктивних причин проводити засідання ради у сесійній залі під час карантину чи інших об’єктивних обставин.


Розглянуто низку земельних питань, внесено зміни до міського бюджету.

54 views0 comments