• Хотинські вісті

Чи буде лютий справді лютим?Плюсова температура, яка прийшла в Україну наприкінці січня і принесла тумани, мряку та дощі, протримається ще кілька днів – до 4 лютого. І надалі погода буде доволі мінливою, прогнозують синоптики.

В останній місяць зими варто очікувати різких перепадів температури – від морозів та снігопадів до відлиги та незначного потепління. Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань.

«Із 5 лютого почнеться різке зниження температури повітря до 7–8 градусів морозу і щодня буде опускатися на кілька градусів. Тому, до 6–10 лютого морози подекуди сягнуть –15...–20 градусів (у північних та східних областях холодніше)», – стверджує синоптик.

Проте, протримаються ці морози недовго. За словами Л. Горбаня, із 13 до 16 лютого в країні знову почнеться потепління. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть –1...–3 градуси морозу, а вдень до 0...+1 градус тепла.


За прогнозом Укргідрометцентру, середня місячна температура у лютому цього року на більшості території України прогнозується на рівні від 0° до 5° морозу, що близько до середніх багаторічних значень. Тож надто «лютим» останній місяць зими не буде.


44 views0 comments