• Хотинські вісті

Чим небезпечна нелегальна праця за кордономУ Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми у Хотині відбулася інформаційна акція. Нерідко нелегальна робота за кордоном не тільки не вирішує проблем людини, а навпаки – може призвести до біди. Про це застерігали фахівці Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості С. В. Семенов та центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді Хотинського терцентру Л. Я. Рожко.


Вони розповідали перехожим, що експлуатація доведених до відчаю людей – загроза, що зростає в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Ми особисто відповідаємо за своє життя і майбутнє. Тому не варто віддавати власне право вільного вибору в чужі руки. Перед тим, як зробити вирішальний крок, потрібно зважити всі «за» і « проти».


Фахівці розповідали, що торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації у своїй країні чи за кордоном.

Учасники акції отримали відповіді на свої запитання, зокрема щодо наявних вакансій, працевлаштування, соціальної та психологічної підтримки. Також кожному роздано додаткові інформаційні матеріали та запропоновано переглянути документальний відеофільм «Життя на продаж».

8 views0 comments