• Хотинські вісті

Четверта хвиля захворюваності спала, але ненадовго, бо попереду свята

Updated: Apr 21, 2021Рівень COVID-госпіталізацій на Буковині поступово знижується. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак.


Але, за даними Міністерства охорони здоров’я, рівень госпіталізацій у Чернівецькій області протягом останніх трьох днів становив 63,6, 64,5 та 62,8 на 100 тисяч населення. Тоді як для того, щоб послабити обмеження, необхідно, аби цей показник був менше 60.


– Це четверта хвиля захворюваності на COVID-19 в області. На жаль, вона найскладніша. Пік ми пройшли, однак іще не досягли рівня, який мали між попередніми спалахами захворювання, – пояснила Наталія Гусак.

Вона наголосила: що не можна розслаблятися.


– Ситуація не є ще такою, щоб мати можливість розслабитися. Крім того, пам’ятаємо минулий рік, коли із настанням тепла люди повиходили на пікніки і число недужих зросло. Незабаром також великодні свята, тому готуємося, що нинішній спад захворюваності, можливо, не триватиме довго, – сказала Наталія Гусак.


За її словами, навіть після виходу краю із «червоної зони» обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наполягатиме, аби навчання у школах залишалося дистанційним.


До слова, за минулу добу, 19 квітня, на Буковині зафіксовано 179 нових випадків зараження коронавірусом. У лікарнях області наразі госпіталізовані 1073 хворих.


Джерело – Чернівецька ОДА.

218 views0 comments