• Хотинські вісті

Госпіталізації пацієнтів з коронавірусом більш ніж наполовину перевищують виписки


Фото ілюстративне з вільних джерел.


Чернівецька область – серед трьох регіонів, що наближаються до показників «червоного» рівня епіднебезпеки


За рівнем захворюваності Україна може потрапити у трійку лідерів серед країн Європи, повідомляє Коронавірус-інфо. За прогнозами експертів, у наступні декілька тижнів країні не уникнути піку захворюваності та переходу деяких регіонів до «червоної» зони.


Госпіталізації пацієнтів з коронавірусом нині більш ніж наполовину перевищують виписки. Зайнятість ковідних ліжок у медзакладах становить 27% (+10% за тиждень). Цього тижня зафіксовано три регіони з найбільш критичною ситуацією: Чернівецька, Харківська та Луганська області, які наближаються до показників «червоного» рівня епіднебезпеки.


За індикативними показниками МОЗ України, у Чернівецькій області станом на 27 вересня найвищий показник завантаженості ліжок з киснем – 67,1%.

«За останній тиждень відбулося сповільнення темпів зростання захворюваності та добових госпіталізацій в Україні, але ці показники залишаються максимально великими», зауважив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко.

Госпіталізацій стало більше на 28% (минулого тижня цей показник становив +51%), кількість нових випадків збільшилася на 36% (минулого тижня +68%). Наразі Україна – в п'ятірці європейських країн з найвищим рівнем захворюваності на COVID-19. За два тижні наша країна може увійти у трійку лідерів.

Джерело – Коронавірус-інфо.

197 views0 comments