• Хотинські вісті

Через куріння в ліжку загинув чоловікУранці 19 січня в Хотині горів житловий будинок, де мешкав 73-річний чоловік. Пожежу виявили його родичі, котрі проживали в іншому будинку на тому ж подвір’ї. Люди помітили вогонь уже тоді, коли площа пожежі становила 50 кв. м та зателефонували на спецлінію 101.


За викликом прибув черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин та ліквідував пожежу в тих самих межах, у яких застав її. Під час її ліквідації всередині будинку вогнеборці виявили тіло господаря без ознак життя. Його направили на судово-медичну експертизу в Новоселицю для встановлення причини смерті. Попередня причина займання – необережність під час куріння.


Тому рятувальники звертаються до громадян і застерігають, що куріння в ліжку вбиває! Якщо необережний курець заснув з недопалком, він ризикує отримати опіки, несумісні з життям, або загинути від отруєння чадним газом.


Щоб не сталось трагічних випадків, завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті, не паліть у ліжку. Бережіть життя своє та ваших рідних.


Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.


52 views0 comments