• Хотинські вісті

Через замикання електромережі загорівся будинок


Уранці 1 жовтня у селі Долиняни горів житловий будинок. Причиною пожежі стало коротке замикання електромережі – на горищі замкнула електропроводка. Помітивши те, що сталося, власниця одразу зателефонувала на лінію 101 і викликала рятувальників. На ліквідацію пожежі прибули черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини міста Хотин та місцева пожежна команда села Недобоївці.


Через запізніле повідомлення вогонь охопив майже всю площу горища. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час приїзду, не допустивши розповсюдження полум’я та повного руйнування будинку.

Від початку року на Хотинщині зареєстровано вже 60 пожеж, травмовано 2 особи.

З огляду на причину виникнення пожежі, рятувальники закликають краян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.


Тому, використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу електроприлади значної потужності.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

218 views0 comments