• Хотинські вісті

Ціна на розподіл газу зросте

Ціна на розподіл газу в Україні зміниться вже з 1 січня 2022 року. На сайті нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, оприлюднено проєкти постанов про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу газорозподільних підприємств. У період із 13 по 15 грудня повинні відбутись відкриті обговорення ініціативи. Видання "Фінанси.ua" підготувало інфографіку, на якій показало, які пропонуються нові ціни на розподіл газу з 1 січня 2022 року.

Згідно з оприлюдненими даними, тариф на послуги розподілу природного газу на місяць для "Чернівцігаз" планують встановити на рівні 2,14 грн за метр кубічний (це без урахування ПДВ).


Решта регіональних компаній в Україні встановили тариф менше двох гривень. Найнижча варість у "Київгаз" – 0,32 грн за 1 м.куб. Нові пропозифії тарифів, наведені в інфографіці, вказані без ПДВ.

Важливо відмітити, що нові тарифи ще мають пройти процедуру погодження.


Також додамо, що в оприлюднених документах немає тих високих цін, які лунали в ЗМІ. Тобто, підвищення буде, але не до 4-8 гривень за кубометр, як повідомляли раніше.


Джерело: PMG.ua

626 views0 comments