• Хотинські вісті

Хто став переможцем 1-го туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Updated: Dec 30, 2020На цьому професійному ринзі – сміливі та упевнені педагоги


Традиційний конкурс педагогічної майстерності – одна з найяскравіших подій в районі. Цьогоріч він став особливим, адже сьогодення вимагає від кожного учителя відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес в умовах карантинних обмежень. Тож і випробування першого зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» теж проводилися в очно-дистанційному форматі.


На професійний ринг сміливо та упевнено вийшли 20 педагогів у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання» та «Українська мова і література».


Як розповіла організаторка 1-го зонального туру конкурсу, завідувачка методичного кабінету відділу освіти Римма Якуба, усі учасники реєструвалися на спеціальній платформі, створеній Міністерством освіти і науки України. Фахову компетентність учасників визначали за результатами випробувань «Тестування з фахової майстерності», «Самоаналіз управлінської діяльності», «Майстер-клас», «Управлінська задача», «Дистанційний урок».


Конкурс видався нелегким, вимагав багато зусиль, ретельної підготовки, уміння й натхнення. Та ще важче було членам журі, котрим довелося обирати кращих серед кращих. Бо для кожного з учасників школа – це життя, а вчительський талант – покликання і невтомна праця.


29 грудня в урочистій обстановці підбили підсумки зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». У результаті стали його переможцями та представлятимуть Хотинщину на другому (обласному) етапі такі учасники:


у номінації «Керівник закладу» – Н. Л. Сіногач, директорка Хотинської ЗОШ №1;


«Українська мова та література» – Т. В. Цимбалюк, учителька української мови та літератури Хотинської ЗОШ №5;


«Математика» – А. О. Бабин, учителька математики Рукшинської ЗОШ Рукшинської сільської ради;


«Трудове навчання» – О. В. Колодрібський, учитель трудового навчання Зарожанського НВК.


Дипломантами ІІ ступеня стали: директорка Перебиковецької ЗОШ А. В. Сандюк, учителька математики Грозинецького НВК Н. І. Савицька, учителька української мови та літератури Грозинецького НВК Т. В. Плаксива, учителька української мови та літератури Рукшинської ЗОШ Г. В. Голодняк, учителька математики Колінковецького ЗНЗ І. Д. Ілащук, учителька трудового навчання Малинецького НВК Л. В. Рогожа, учитель трудового навчання Полянського НВК О. С. Івасюк.


Дипломи ІІІ ступеня отримали: директор Анадольського НВК О. В Ткач, учителька математики Рухотинського НВК Р. В. Бранашко, учителька математики Малинецького НВК І. В. Гончар, учителька української мови та літератури Круглицького НВК А. В. Вигнан, учителька трудового навчання Грозинецького НВК В. Б. Продан, учитель української мови та літератури Шировецького НВК Р. І. Колодрібський, учителька української мови та літератури Рухотинського НВК Л.В. Павлюк, учителька математики Шировецького НВК Л. Д. Чубей, учителька української мови та літератури Колінковецького ЗНЗ А. М. Ілащук.


Переможців і лауреатів нагородили дипломами та тепло привітали голова райдержадміністрації Василь Ченківський, голова Хотинської громади Андрій Дранчук, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ольга Варвус, голова Хотинської територіальної профспілки працівників освіти і науки Галина Василенко, завідувачка методичного кабінету відділу освіти Римма Якуба та методисти, які курували кожну номінацію конкурсу, долучилися до організації 1-го туру.


Також подякували усім, хто допомагав і підтримував учасників конкурсу в підготовці до його непростих випробувань.


Вітає переможців першого етапу і колектив «Хотинських вістей» та бажає їм досягти успіху на обласному рівні!

172 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/