• Хотинські вісті

Хто став керівником відділення поліції у ХотиніВідділення поліції № 2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції очолив Сергій Кушнір.


Сьогодні, 24 травня, заступник начальника Дністровського районного відділу поліції підполковник поліції Олександр Кримінський представив нового керівника особовому складу, повідомляє відділ комунікації поліції в Чернівецькій області.


На службі в органах внутрішніх справ Сергій Кушнір перебуває з кінця 2009 року. З 2016-го почав займати керівні посади. До цього призначення майор поліції керував територіальним підрозділом ГУНП, розташованим у місті Глибока.


Під час представлення Олександр Кримінський окреслив пріоритетні напрямки діяльності відділення поліції, а також наголосив на співпраці з місцевими органами влади та об’єднаними територіальними громадами.


Керівник зауважив, що рівень довіри до поліції залежить від кожного поліцейського та від його сумлінного і якісного виконання завдань.

Він подякував за довіру та наголосив, що докладе максимум зусиль, щоб місцеві жителі почували себе захищеними та були впевненими у оперативності та відкритості поліції Хотинщини.Джерело - Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

785 views0 comments