• Хотинські вісті

Хто святкував перемогу в юнацькій військово-спортивній спартакіаді


На стадіоні у Хотині відбулася щорічна районна військово-спортивна спартакіада допризовної молоді, присвячена Дню захисника України. У ній змагалися 15 команд із шкіл Хотинщини. Хлопці підтягувалися, бігли 100-метрівку та дистанцію 1000 м, демонстрували сили у метанні гранати. А найзапекліша боротьба видалася у перетягуванні линви, де перемагали ті збірні, які діяли злагоджено та дружно.


Таку спартакіаду допризовної молоді уже втретє проводить районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану. До учасників звернувся її керівник Сергій Трайчук:

«Через рік–два багатьом з вас доведеться узяти зброю до рук. Це дуже відповідально – захищати Батьківщину, своїх батька та матір, рідну землю, яка у нас лише одна. Служити у Збройних силах, боронити Вітчизну – обов’язок кожного чоловіка. Успіхів вам, перемог спортивних і не тільки!».

Міцного здоров’я, сил та перемоги учасникам спартакіади – майбутнім захисникам України побажали: в.о. голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, в.о. відділу освіти РДА Альона Колесникова, заступник районного військового комісара Олександр Білецький, директор Хотинської ДЮСШ Анатолій Прядко.


Результати цьогорічної спартакіади такі:

у метанні гранати 1 місце здобула команда Рукшинської ЗОШ, 2 місце – Клішковецької ОТГ, 3 місце – Недобоївського ЗЗСО;


з бігу на 100 метрів: 1 місце – команда Недобоївського ЗЗСО, 2-ге – Клішковецької ОТГ, 3-тє – Рукшинської ЗОШ;


у підтягуваннні: 1 місце – команда Клішковецької ОТГ, 2-ге – Хотинської ЗОШ №5, 3-тє – Данковецького НВК;


у бігу на 1000 м: 1 місце – команда Рукшинської ЗОШ, 2-ге – Недобоївського ЗЗСО, 3-тє – Клішковецької ОТГ;


у перетягуванні линви у непростій боротьбі перемогу здобула команда Зарожанського НВК.Кубок за 1-ше загальнокомандне місце Сергій Трайчук вручив збірній-переможниці з Клішковецької ОТГ.
17 views0 comments