• Хотинські вісті

Хто очолить ОТГ на ХотинщиніВибори-2020


На Хотинщині окремі територіальні виборчі комісії ще опрацьовують протоколи з виборчих дільниць, водночас відомі проміжні результати виборів керівників об'єднаних громад.


На виборах до Недобоївської ОТГ з-поміж 4-х кандидатів перемогу здобув чинний голова Юрій Юзва, який набрав понад 56% голосів. Комісія опрацювала усі протоколи, повідомила "Хотинським вістям" секретарка ТВК Наталія Гаєвська.


Опрацювали протоколи і в Рукшинській сільській ТВК. Як розповів голова ТВК Радіон Мельничук, у Рукшинській ОТГ теж лідирує чинний голова громади Олег Горбатюк.


У Клішковецькій ОТГ та Хотинській ОТГ, де понад 10 тисяч мешканців, вибори проходили за новою системою, процедура підрахунку голосів і визначення результатів складніша. Тому офіційних даних ще немає, повідомили очільниці цих ТВК Людмила Вірста та Валентина Манко кореспондентам "Хотинських вістей".


Однак, як повідомляється на сайті suspilne.media, у Клішковецькій ОТГ перемагає самовисуванець Віктор Дронь. А у Хотинській ОТГ, за попередніми даними, лідирує самовисуванець, чинний перший заступник міського голови Андрій Дранчук.

https://suspilne.media/74215-hto-ocolit-gromadi-na-bukovini-tekstovij-onlajn/


Однак підрахунки ще тривають, тому це лише попередні прогнози! Коли у ТВК опрацюють всі протоколи і усе підрахують, тоді "Хотинські вісті" оприлюднять офіційні дані.

167 views0 comments