• Хотинські вісті

Хто очолив Дністровську районну раду15 грудня відбулось засідання першої сесії Дністровської районної ради І скликання.


Головою новообраної Дністровської районної ради став представник партії «Слуга народу» Олександр Янчак (до цього працював на різних посадах у Сокирянській райдержадміністрації). Під час таємного голосування його підтримали 37 депутатів, а 5 були проти.


Також обрано першого заступника голови Дністровської райради – Богдану Криву (депутатку із Кельменців), та заступника голови Дністровської райради – Олександра Корнівського (представника Хотинщини).


Таким чином, як повідомляється, Сокирянщина, Кельменеччина та Хотинщина мають представництво в керівництві Дністровської ради.


Про це повідомляється на сторінці Кельменецької райради. Фото з цього ж джерела.


Довідково:

Дністровський район – район у Чернівецькій області з центром у Кельменцях сформований 17 липня 2020 року згідно з постановою ВРУ №3650 «Про утворення та ліквідацію районів». До складу району увійшли: Вашковецька, Клішковецька, Лівинецька, Мамалигівська, Недобоївська, Рукшинська сільські, Кельменецька селищна, Новодністровська, Сокирянська та Хотинська міські територіальні громади Чернівецької області.

На території Дністровського району проживають близько 158 тисяч осіб.

52 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/