• Хотинські вісті

Хотинщина пам’ятає

Вечір пам’яті Народного Героя України Леоніда Дергача відбувся у Зарожанському НВК. 1 лютого минуло три роки із дня його загибелі від численних осколкових поранень внаслідок артилерійського обстрілу в промзоні міста Авдіївка Донецької області.


На захід завітали батьки Валентин Леонідович та Алевтина Іванівна Дергачі, сестра Альона Колесникова, сільський голова Микола Паур, педагогічний колектив та учнівська молодь.


Усі разом зібралися, аби з гідністю вшанувати світлу пам’ять Леоніда Дергача – випускника Зарожанської школи 1996 року, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.


Перед присутніми виступили мати Алевтина та сестра Альона, щиро подякували за увагу до сім’ї та пам’ять про Леоніда.

У програмі заходу звучали патріотичні пісні та вірші під жовто-блакитним стягом України, слова глибокої поваги і вдячності за виконаний обов’язок, за збережене для нас мирне життя.

Звучав Гімн України, присутні вшанували хвилиною мовчання пам‘ять усіх загиблих захисників краю: Леоніда Дергача, Максима Доника, В’ячеслава Пелехатого, Сергія Побережника, Юрія Кушніра, Олександра Гарбуза, Олександра Боднарюка, Олександра Коваля, Валерія Ротаря. Це ті воїни, у чиїх матерів нині розривається серце від болю. Це ті бійці, пріоритетом для яких стали не добробут і затишок оселі, а мир, спокій усієї держави.

Ми пам’ятаємо та будемо пам’ятати подвиг вірних синів України. Слава Україні! Героям слава!

11 views0 comments