• Хотинські вісті

Хотинчани ушанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають, поки їх пам’ятаютьСьогодні хотинчани ушанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які змінили країну та хід її історії, віддали свої життя заради кращого майбутнього України.


Кожен вдивлявся у їхні світлини на величезному банері: це і зовсім юні, і старші люди – представники різних професій, з різних куточків України та навіть іноземці. Їх об’єднала любов до України і Майдан. Вони вийшли на мирний протест проти злочинного режиму.


18–21 лютого 2014 року у Києві силовики розстрілювали беззбройних протестувальників. Тоді загинуло найбільше людей. Загалом за ті дні було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею»...


Герої Небесної Сотні показали приклад справжнього патріотизму та мужності. І продемонстрували всьому світові: українці – незламна, свободолюбна нація, яка прагне жити у мирі і розбудовувати демократичну країну.


На жаль, і сьогодні українцям доводиться відстоювати своє право жити у незалежній, вільній країні, боронити її цілісність і захищати від агресора.


«Подвиг мужніх Героїв Небесної Сотні не зітреться з людської пам’яті. Прошу ушанувати їх хвилиною мовчання», – закликав присутніх перший заступник Хотинського міського голови Данило Білецький.Учасники бойових дій, працівники різних сфер – представники Хотинської міської ради та колективів інших організацій, підприємств та установ, юні джури Хотинського ліцею №5, схиливши голови, ушанували світлу пам'ять усіх загиблих: і Небесної Сотні, і захисників України.Присутні запалили лампадки. До підніжжя пам’ятного хреста захисникам Хотинщини поклали квіти.
Велика шана усім Героям. Хотинщина пам’ятає...


Нехай в Україні настане довгожданий мир! Дякуємо усім, хто боронить мирне небо над нашими головами!


Слава Україні! Героям слава!

66 views0 comments