• Хотинські вісті

Хотинчани – переможці відкритого чемпіонату з боксу

Updated: Nov 1, 2021Нещодавно проходив відкритий чемпіонат з боксу Шепетівської КДЮСШ. Участь у змаганнях узяли 18 команд та 154 спортсмени з усієї України, гості з республіки Молдова.


Хотинчани гідно представили наше місто і стали призерами, а саме Богдан Трофіменко – посів ІІ місце, та Сергій Мамедов – ІІІ місце. Досягти таких результатів юнакам допомагає тренерка Хотинської ДЮСШ, бронзова призерка Чемпіонату Європи з боксу – Сабіна Новосад.


– Богдан та Сергій дуже перспектині юнаки, хочуть розвиватися і досягати успіхів у спорті, – поділилася наставниця. – Зважаючи на те, що два роки вони не займалися боксом, бо не було тренера у Хотинській спортшколі, а відновили заняття уже зі мною лише у вересні цього року, то показали гарний результат на змаганнях.

А допомогли хлопцям з поїздкою на ці змагання хотинські підприємці Юрій Сметанін та власники магазину "ЛюксШина", які підтримують розвиток боксу в місті.Також тренерка Сабіна Новосад розповіла, що нині у Хотинській ДЮСШ секцію з боксу відвідують понад 30 дітей, а половина з них – дівчата.

– Спорт загартовує наш характер, виховує та дисциплінує, вчить боротися із життєвими труднощами. А бокс ще й допомагає навчитися себе захищати, – пояснила вона. – Нині дедалі більше дівчат приходять займатися боксом, іноді вони серйозніше відносяться до тренувань і змагань, що сприяє досягненню вагомих результатів.


Тому щиро запрошуємо усіх бажаючих спробувати себе в боксі, адже, не перевіривши, ви не знатимете своїх можливостей!

11 views0 comments