• Хотинські вісті

Хотинчани зібралися на акцію протесту

Updated: Jan 15, 2021На підтримку всеукраїнської акції, так званого "тарифного майдану"


На сьогоднішньому зібранні у центрі Хотина, яке назвали народним віче, присутні висловили протест проти підвищення тарифів на газ, його доставку та електроенергію. Активісти тримали плакати з написами: "Припиніть грабіж і геноцид України", "Ні – геноциду українців".


«Влада зменшила фінансування в держбюджеті на субсидії українцям, ввела локдаун, багато людей залишилися без роботи. І тарифи підвищили одразу на все. Що людям робити, як вижити? Хто про це подумав?», – казали учасники мітингу.


«Про народ ніхто не думає. Нам закрили рот масками, відправили на локдаун. І підняли в цей час тарифи на комунальні послуги», – сказала з обуренням одна з активісток.

Також обурювалися, що хоч вели газопроводи за власні кошти, тепер мусять платити непосильні кошти за газ та доставку:

«Олігархи будуть наживатися, а пенсіонери і незаможні українці виживати? Так виходить?! Це тарифний геноцид проти народу».Людей зібралося не дуже багато. Присутні нарікали, що на кухні говорити кожен може, а вийти на мітинг – лише одиниці. Але це поки що, "а як прийдуть платіжки з новими цифрами, що тоді заспівають?".


Активісти упевнені: «Якщо будемо мовчати, і скаржитися лише один одному, нічого не зміниться. Треба протестувати, боротися, щоб добитися зниження тарифів».

Тому домовилися, що потрібно провести попереджувальну акцію: на деякий час перекрити на пішохідному переході трасу в Атаках, що перед мостом через Дністер.

І таким чином долучитися до всеукраїнської акції протесту.
Нагадаємо, мітинги та перекриття доріг проти підвищення тарифів відбуваються у різних регіонах України, зокрема і в Чернівецькій області (зокрема жителів села Оршівці Кіцманського району, а потім Мамаївської ОТГ).

Як кажуть, у державі назріває «тарифний майдан»…

56 views0 comments