• Хотинські вісті

Хотинські фотографи – серед кращих у міжнародному конкурсі «35AWARDS»Роботи фотографів-любителів Юрія Стороженка та Олександра Дідика з Хотина увійшли в ТОП міжнародного фотоконкурсу «35AWARDS» у 2020 році.


Фотографії Юрія Стороженка – у ТОП 2% і 5% кращих у тематичному конкурсі «Крилаті комахи». А він, як автор світлин, увійшов у ТОП 1% кращих фотографів конкурсу. Це серед 3 229 учасників із 114 країн світу, а загалом на конкурс подали 8 248 фотографій.


Автор Юрій Стороженко

– Оскільки я захоплююсь здебільшого макрозйомкою, то побачивши конкурс «Крилаті комахи» вирішив завантажити декілька фото, – поділився Юрій Стороженко. – Подав 4 фотографії: на двох бабки, які увійшли до ТОП 2%, а також світлини метелика і хруща, що потрапили до 5% кращих фотографій.

А робота Олександра Дідика «Хлопчик і човен» – у ТОП 35% кращих фотографій у тематичному фотоконкурсі «Чорно-біле: рух». Це серед 4 833 учасників із 129 країн світу та 11 889 фотографій.


Автор Олександр Дідик

– Такі конкурси справді є мотиваційними, – поділився Олександр Дідик. – Уже не вперше беру участь і маю багато дипломів. До речі, подати свої роботи на конкурс «35AWARDS» не важко, для цього потрібно зареєструватися на сайті і надати світлини згідно з конкурсною тематикою, – каже фотограф.

Відрадно, що серед тисяч учасників відзначили доробки хотинських фотохудожників. Вітаємо їх з новими досягненнями та бажаємо нових перемог!

37 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/