• Хотинські вісті

Хотинські лісівники запрошують долучитися до створення нових лісів!ДП «Хотинський лісгосп» розпочало підготовку до проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена країна» згідно з розробленими заходами.


У лісництвах розпочато роботи з підготовки ґрунту під створення нових лісів. Встановлена наглядна агітація з інформацією про цю програму, проведені наради з представниками територіальних громад щодо виділення земельних ділянок для заліснення та озеленення населених пунктів, територій шкіл, скверів, парків тощо.

Цієї осені в рамках програми Президента «Зелена країна» у ДП «Хотинський лісгосп» висадять більше 50-ти тисяч штук сіянців та саджанців головних лісоутворюючих порід: дуба звичайного, ясена звичайного, клена-явора тощо. Для виконання завдань програми наш лісгосп повністю забезпечений посадковим матеріалом.

ДП «Хотинський лісгосп» запрошує усіх бажаючих, які люблять природу і ліси, зацікавлені у примноженні «зелених скарбів», долучитися до проведення осінньої громадської акції «Створюємо ліси разом», яка розпочнеться з 1 жовтня і триватиме до 30 листопада 2021 року.

На фото ділянка під лісорозведення квартал 3, виділ 2 Колінківецького лісництва.

Пресслужба ДП «Хотинський лісгосп».

36 views0 comments