• Хотинські вісті

«Хотинські козаки» здобули ІІ місце на всеукраїнському рівні


За результатами Всеукраїнського онлайн-огляду підсумкових таборувань роїв гри «Сокіл» («Джура») у 2020 році куреню імені Альберта Мітасова (рій «Хотинські козаки» міської ЗОШ №5) присвоєне почесне друге місце.


Новий онлайн-формат змагань

Цьогоріч епідемічна ситуація не дозволила зібрати в одному місці команди з усієї країни, тому дитячо-юнацька військово-патріотична гра перейшла у новий онлайн-формат – наметового таборування із щоденним висвітленням основних моментів у соціальних мережах. Онлайн-огляд організований Українським державним центром національно-патріотичного виховання, який і обирав переможців.


«Такі досягнення можливі, лише коли гурток переростає у стиль життя»


– Ми з учнями – єдині з Чернівецької області, хто долучилися цього року до конкурсу, – ділиться Олег Подря, виховник куреня імені Альберта Мітасова. – З 27 по 31 липня ми проводили наметове таборування куреня за межами територїї міста, у Березовому гаю. Щодня робили фото, відеозвіти й розміщували їх на сторінці у Фейсбук з описом. І ось на початку вересня визначено переможців. Нам вдалося отримати 19 балів з 20 можливих, – з гордістю каже він.

Також наставник юних джур поділився враженнями від нагороди: «Відчуття неймовірні. Хоча перед початком конкурсу трішки вагався. Але, як кажуть, очі бояться, а руки роблять. Учні задоволені і з нетерпінням чекають наступного таборування".


Нагадаємо, що «Хотинські козаки» вже не вперше беруть участь у всеукраїнських змаганнях такого типу.


"У наших планах проводити вишкіл у різних локаціях і у різні пори року. Це загартовує та дисциплінує дітей, завдяки таким заходам ми формуємо нову генерацію свідомих патріотів своєї країни, міста, краю», – упевнений Олег Подря.

64 views0 comments