• Хотинські вісті

Хотинському будинку дітей та учнівської молоді – 74 роки

Updated: Nov 11, 2021

День відкритих дверей

З цієї нагоди відбулося урочисте відкриття другого корпусу, що стало можливим за сприяння Хотинського міського голови Андрія Дранчука.


Сьогодні відбувся справжній День відкритих дверей, а почесну місію перерізання символічної червоної стрічки довірили начальниці відділу освіти, молоді та спорту міської ради Альоні Колесниковій. Разом з директоркою Олесею Нестор та вихованцями БДУМ вони широко відчинили двері до нових аудиторій, а дітки із захватом зайшли у приміщення.


Це довгоочікувана мить, адже гуртківці Будинку дітей та учнівської молоді донині займалися у невеличких приміщеннях, влаштовували заняття на вулиці або у танцювальній залі. Тепер дітки разом із творчими й талановитими наставниками матимуть свої класи, де зможуть займатися малюванням, гончарством, писанкарством, шиттям, опановуватимуть роботу зі склом і вчитимуться вітражній техніці та багатьом іншим.

Директорка Олеся Нестор зазначила, що колектив закладу із нетерпінням чекає на нових талановитих діток і запевнила, що усіх бажаючих очікують приємні хвилини спілкування, творчості та зустрічі з друзями.


Відкривайте таланти своїх дітей разом з БДУМ!12 views0 comments