• Хотинські вісті

Хотинський лісгосп придбав сучасну техніку


У Хотиеському лісгосп продовжуючи оновлювати техніку. Цього разу до послуг лісівників надійшов сучасний тракторний лісовозний напівпричіп FORESTER «DL-10-1-М», оснащений маніпулятором Palms 4.70 A3BOUC2U, на що спрямовано 670 тис.грн власних коштів підприємства. Про це повідомляє пресслужба ДП "Хотинське лісове господарство".


За словами головного лісничого Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Романа Череватого, ця сучасна і потужна техніка стане хорошою підмогою у Хотинському лісництві та дасть змогу оперативніше виконувати замовлення із поставок лісопродукції.

Щойнопридбаний тракторний напівпричіп «DL-10-1-М» із маніпуляторною установкою «Palms» спроектований за технологіями скандинавських спеціалістів та вироблений вітчизняними виробниками, а отже – максимально адаптований до наших умов.


– Життя і наша робота вимагають технічного оснащення відповідного рівня – сучасного, високоефективного, багатоопераційного і надійного водночас. Якщо не скупитися на оновлення технічної бази, то тоді й віддача буде відповідна. Такого правила намагаємося дотримуватися у всіх підрозділах. І, як показує досвід, це є правильним рішенням, – зазначив головний лісничий ДП "Хотинський лісгосп" Всеволод Врублевський.


Джерело - Пресслужба ДП

«Хотинський лісгосп».

16 views0 comments