• Хотинські вісті

Хотинський коледж оголошує прийом абітурієнтів


(На правах реклами)

ХОТИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ на денну та заочну форми навчання на 2020-2021 навчальний рік за спеціальностями:

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ, 208 АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Абітурієнти на базі 9 класів складають: * українська мова (диктант), * математика (тестування).

Абітурієнти на базі 11 класів вступають за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019, 2020 рр. та вступними іспитами: * українська мова і література, * математика, історія, географія (на вибір).

Абітурієнти на базі ОКР кваліфікованого робітника (проф. ліцей, ВПУ) складають: * фаховий іспит (тестування з професійно орієнтованих дисциплін), * українська мова (диктант).

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ: * із 1 липня по 13 липня – для вступників на основі 9 кл., що складають вступні іспити; * із 13 липня по 22 липня – для осіб, що вступають за результатами вступних іспитів, за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання після завершення карантину та отримання результатів ЗНО, в разі подачі результатів ЗНО бал вступника підвищується на 25% (зараховуються на ІІ курс навчання); * із 13 липня до 14 серпня – для вступників на основі ОКР кваліфікованого робітника (проф. ліцей, ВПУ), (зараховуються на ІІІ курс навчання).

Особи, звільнені з військової служби після 30 листопада 2019 року, приймаються за результатами вступних іспитів (без сертифікатів ЗНО).


До заяви вступники додають: документ про освіту, сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, свідоцтво про народження), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для військовозобов’язаних), документи, які підтверджують право на вступ за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом, 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см.

Випускники коледжу спеціальності «Агроінженерія», за державні кошти, крім диплома фахового молодшого бакалавра, отримують робітничі професії: тракториста-машиніста (категорії А1, А2, В1, В2), водія автомобіля (категорії В, С). За кошти фізичних осіб отримують робітничі професії: тракториста-машиніста (категорії А1, А2), водія автомобіля (категорії В, С).

Випускники коледжу продовжують навчання за скороченими термінами в Подільському державному аграрно-технічному університеті.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: м. Хотин, вул. Незалежності, 54-Б. Тел. факс (03731) 2-17-26. E-mail: hottehnikum@i.ua, сайт www.ht-pdatu.at.ua. (Опубліковано на правах реклами).

190 views0 comments