• Хотинські вісті

Хотинська райлікарня отримала «ювілейний» десятий гуманітарний вантаж з-за кордону


29 березня Хотинська районна лікарня отримала «ювілейний» десятий гуманітарний вантаж з-за кордону. А вже втретє допомогу для райлікарні передає Асоціація «Медична і благодійна допомога Франція–Україна».


Голова благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд розвитку та відродження «Добробут Хотинщини» Лариса Нестор розповідає:

– Ми співпрацюємо вже близько двох років із її керівником та волонтеркою Діаною Дольс, яка родом з України. Саме вона організовує збір та передачу медичного обладнання та меблів для українських лікарень. Цього разу Хотинська ЦРЛ отримала сучасні автоматизовані ліжка, матраци, медичні меблі, інвалідні візки, манометри з грушею для тонометра та, головне, лапароскопічну стійку для хірургії. Завдяки українській діаспорі у Франції продовжуємо оновлення матеріально-технічного оснащення районної лікарні.Слова вдячності французьким благодійникам, котрі витрачають свій вільний час і гроші, збираючи гуманітарну допомогу, висловив і голова райдержадміністрації Петро Допіряк. Він зазначив, що отримання вантажу стало можливим, завдяки співпраці благодійної організації «Добробут Хотинщини», асоціації "Медична і благодійна допомога Франція-Україна", народного депутата України Максима Бурбака та підприємців району.

Головний лікар Хотинської ЦРЛ Юрій Пасічник подякував усім, хто долучився до перевезення благодійної допомоги з-за кордону, та зазначив, що пацієнти вже відчули комфортне перебування у палатах із зручними ліжками.

Завдяки цій допомозі продовжується оновлення матеріально-технічної бази Хотинської районної лікарні. Зокрема, лікувальний заклад отримав лапароскопічну стійку, медикалізовані ліжка, матраци, каталку, столи, візки для недужих тощо.

Частину устаткування буде передано Чернівецькому обласному госпіталю ветеранів війни, повідомили у райдержадміністрації.139 views0 comments