• Хотинські вісті

Хотинська ОТГ: які рішення приймають?

Діти учасників АТО в Хотинської ОТГ харчуватимуть безплатно, а в селах громади вводять посади діловодів


Розпочалася сесія урочисто: врученням посвідчень депутатам міськради Хотинської ОТГ. Розглянули 25 питань. Розповімо про найважливіші.


Щоб люди могли отримати довідки на місці, не добираючись до райцентру, в селах Хотинської ОТГ крім в.о. старост вводять посади діловодів. Таке рішення прийнято сьогодні на сесії міської ради Хотинської ОТГ. Діловоди також займатимуться паперовою роботою, пов'язаною із наданням субсидій жителям громади, військовим обліком та іншими питаннями.


Крім того, виділено кошти на харчування дітей учасників АТО та переселенців у всіх навчальних закладах Хотинської ОТГ, оплату праці робітників терцентру, інші зміни до бюджету на 2019 рік.


Гарячим було обговорення екологічних проблем, а саме налагодження вивезення сміття із сіл громади, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, необхідності штрафування тих "добрих" господарів, котрі викидають непотріб де їм заманеться. Депутати кажуть: усі хочуть, щоб у місті та селах належно прибирали і вивозили сміття, але мало хто готовий за це платити гроші.


Прийнято кілька програм: програму охорони природного навколишнього середовища, програму соціально-економічного розвитку Хотинської міської ОТГ, програму надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах (зокрема й онкохворим на лікування), підтримки розвитку сільського господарства.


Депутати ухвалили рішення про встановлення ставки туристичного збору (відповідно до змін у податковому законодавстві), розглянули низку земельних питань та щодо орендної плати.

57 views0 comments