• Хотинські вісті

Хотинська ОТГ: перша сесія та перші призначенняСьогодні відбулася "історична" перша сесія новообраної Хотинської міської ради, депутати якої представляють не лише Хотин, а й 10 сіл, які доєднані до громади у результаті децентралізації.


Спочатку представниця територіальної виборчої комісії зачитала протокол про результати виборів, за якими на посаду міського голови обрано Андрія Дранчука, а до складу міської ради увійшли 26 депутатів.


Андрій Дранчук зазначив, що розуміє, яка висока відповідальність – у час змін очолити укрупнену Хотинську ОТГ.


"Це найбільша на Хотинщині громада, вона має стати прикладом, локомотивом змін, тим більше, що на її баланс прийнято чимало районних установ, які потрібно утримувати. Звісно, ситуація непроста, Хотин втратив статус райцентру, а лікарня поки не стала опорною. Але головне завдання – зробити усе можливе, щоб і Хотин, і уся наша велика ОТГ динамічно розвивалася, зміцнювалася, – сказав Андрій Дранчук.

Шляхом таємного голосування обрали секретаря міськради. Ним став Сергій Якуба.
А на посаду своєї "правої руки"– першого заступника міського голови Андрій Дранчук запропонував кадидатуру Данила Білецького, який раніше працював у фінансовому управлінні Хотинської РДА, потім очолював фінвідділ міської ради і має вагомий досвід.


Сергій Якуба та Данило Білецький подякували за висловлену довіру, та запевнили що працюватимуть на благо громади, щоб вона розвивалася і в економічному, і в соціальному плані.


Зі словами привітань та побажань до новообраного голови та депутатів звернувся голова райдержадміністрації Василь Ченківський та голова районної ради Тетяна Бринь. Вони побажали всім злагодженої та плідної роботи, наполегливості і міцного здоров’я.
Депутати розглянули 7 питань. А саме:

  • про початок повноважень депутатів Хотинської міської ради,

  • про початок повноважень Хотинського міського голови,

  • про обрання секретаря міської ради;

  • про обрання першого заступника міського голови,

  • про утворення виконавчого комітету,

  • про створення погоджувальної ради з підготовки проектів рішень щодо обрання постійних комісій міської ради;

  • про початок реорганізації Анадольської, Атацької, Біловецької, Ворничанської, Круглицької, Пашковецької, Данковецької, Каплівської, Крутеньківської, Ярівської сільських рад шляхом приєднання до Хотинської міської ради.


Виконавчий комітет наразі затвердили у кількості 21 особи, а після утворення старостинських округів і призначення старост, виконком буде розширено.

Більше фото на сторінці "Хотинських вістей" у фейсбуці.

483 views0 comments