• Хотинські вісті

Хотинська лікарня отримала потужну кисневу станціюНещодавно Хотинська багатопрофільна лікарня отримала кисневу станцію потужністю 900–950 літрів на хвилину. Гроші на її придбання виділив Уряд.


Як розповіла генеральна директорка цього медзакладу Тетяна Бринь, вартість кисневої станції становить близько 4 мільйонів гривень.


Із 8 лютого розпочали монтаж внутрішніх магістралей кисню у відділеннях лікарні. А ввести в експлуатацію заплановано до кінця лютого.


– Такі кисневі станції одержали й інші лікарні у різних куточках області, але у Хотині – одна з найпотужніших, – зазначив Хотинський міський голова Андрій Дранчук. – Гроші виділив Уряд, а також завдяки Чернівецькій облдержадміністрації на це спрямували кошти з обласного резервного фонду. Забезпечення киснем медичних закладів залишається одним із пріоритетних завдань, адже пандемія триває.Довідково

У липні 2021 року в українських лікарнях функціонували лише 50 кисневих станцій. До кінця 2022 року їх буде вже 385. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.


«Перші кисневі станції контейнерного типу придбані державним підприємством «Медичні закупівлі України» – уже в лікарнях. З них – 118 закуплені за кошти урядової субвенції, наразі їх монтують.


Окрім того, придбали додатково 225 станцій. Таким чином, після завершення робіт, за один рік кількість постійно діючих кисневих станцій в країні збільшиться майже у 8 разів!», – повідомив Віктор Ляшко.
91 views0 comments