• Хотинські вісті

Хотинська гімназія увійшла до ТОП-25 кращих шкіл України за версією проєкту Zero Waste School


Активні та небайдужі школярі – серед переможців всеукраїнського екологічного проєкту


За ствердженням екологів, ми – останнє покоління, яке може врятувати планету від повного поглинання її сміттям. Але людство намагається не помічати цієї проблеми та знаходить безліч причин для цього: недостатня кількість роздільних контейнерів, нестача інформації про те, як треба сортувати, бюджетних коштів, для облаштування місць для сортування, немає інвесторів і таке інше.


ХХІ століття – століття можливостей. І якщо хтось прагнете чогось, то все задумане можна реалізувати. Для вирішення сміттєвої проблеми в Україні є багато фондів та організацій, які сприяють позитивним змінам у державі.


Завдяки співпраці з Klitschko Foundation Хотинська гімназія теж стала осередком позитивних змін. На її базі реалізовується проєкт Zero Waste School (школа без відходів), який сприяє реалізації глобальної цілі – «Світ без відходів» (World Without Waste).


– За сприяння партнерів ми робимо все можливе, щоб навчати, мотивувати до сортування підлітків, які принесуть культуру поведінки з відходами до своїх сімей. Хотинська гімназія увійшла до ТОП-25 кращих шкіл України за версією проєкту #ZWS. І, як винагороду, отримала механічний прес для брикетування відходів, вартістю 15 тисяч гривень, для продовження реалізації проекту, – розповіла Тетяна Юрчак, педагог-організатор Хотинської гімназії. – Це надзвичайна перемога для нашого містечка, адже з 1100 учасників ми стали одними з найсильніших!


Давайте шукати у собі сили та всі разом змінювати світ на краще, поки не пізно, закликають учні Хотинської гімназії.

40 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/