• Хотинські вісті

Хода пам’яті та подяки відбулася у Хотині

Updated: Aug 26, 2021

У День Незалежності України в Хотині вшанували пам’ять бійців, які віддали найцінніше – своє життя, за свободу і мир в країні.

Учасники бойових дій, матері полеглих бійців, місцеві активісти і небайдужі люди вирушили ходою через усе місто. У руках несли фотографії захисників, які загинули на сході, а за ними великий прапор і плакати із надписами «Дякуємо за мирне небо» і «Пам’ятаємо кожного з Вас».

Дорогою учасники вигукували «Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!». Та щойно почули, до болю знайому кожному, мелодію пісні «Пливе кача» - запала тиша… І лише хтось із захисників промовив «Не люблю цю пісню….» та не втримала гірких сліз мати Сашка Коваля...


Наталя Тисногуз звернулася до усіх присутніх: «Захід присвячений тим, хто мужньо захищав і нині захищає кордони нашої країни. Чому саме сьогодні відбулася хода? Тому, що сьогоднішній день напряму пов’язаний з нашими захисниками. Саме завдяки їм ми маємо змогу, під мирним небом, відсвяткувати 30-річчя Незалежності України».

Тих, хто так і не повернувся з війни ушанували хвилиною мовчання і біля їхніх фотографій запалили свічки пам’яті.

Світлана Кондратюк подякувала усім за пам’ять про воїнів: «Дякую, що не забуваєте завдяки кому ми тут ходимо, живемо, працюємо і святкуємо… Дякую хлопцям, які повернулися живими і охороняють наш спокій».
Євген Ліскун додав: «Такі заходи знакові для усіх учасників бойових дій. Адже знаючи, що тут, на мирній території, є люди які вшановують загиблих героїв, пам’ятають і підтримують тих, хто зараз знаходиться на сході, знаю по собі, що тоді легше воювати. Дякую хлопцям, які віддали життя за Незалежність України».

Після ходи пам’яті та подяки учасники заходу відвідали місця поховання загиблих героїв, біля могилок поставили квіти і запалили лампадки.


Вічна слава полеглим героям і вічна шана усім захисникам!11 views0 comments