• Хотинські вісті

Хлопчик пережив справжнє пекло
Після важкого опіку стравоходу малюку потрібна операція за кордоном


Сім місяців тому маленький Іванко ковтнув надзвичайно токсичну і смертельно небезпечну речовину – засіб для чистки каналізаційних труб «Кріт». З тих пір його рідні борються за кожен наступний день життя дитини.


У свої 2 рочки хлопчик пройшов справжнє пекло! Важкий опік стравоходу, реанімація, оперативне втручання, надскладна реабілітація, множинні бужування, більше 20-ти загальних наркозів!


Через опікові рубці, що стягують стравохід і шлунок, він не може ковтати, їжу отримує через «трубочку на животику». Дитині час від часу проводять бужування – це лікувальна процедура, яка відбувається під загальним наркозом (дитина на апараті штучного дихання), під час якої розривають рубці та розширюють стравохід.


У багатьох випадках, якщо опік не глибокий, то кількох процедур достатньо, щоб відновити можливість самостійного харчування. В Іванка ж – важкий, глибокий, протяжний опік, і процедури бужування вистачає лише від 10 днів до 3 тижнів.


На жаль, тривале лікування якісного покращення не дає. Як шанс на одужання, фахівці рекомендують провести складну реконструктивну операцію – через розріз як живота, так і грудної клітки видалення враженого стравоходу та його заміна товстою кишкою чи шлунком. Таке оперативне втручання настільки вузькоспеціалізоване, що лише поодинокі закордонні клініки можуть похвалитись хорошими результатами.


Наразі фінансова можливість родини практично вичерпана. Матір Іванка Олена Мельничук-Ладан – колишня жителька Клішківців, випускниця школи імені Леоніда Каденюка просить усіх небайдужих земляків долучитися до порятунку синочка та щиро дякує усім, хто не залишився осторонь їхньої біди.


Допоможімо маленькому Іванку одужати! Кожна копійка – важлива. Гроші надсилати на картку ПриватБанку 4731 2191 1290 0372, на ім’я мами хлопчика – Олени Мельничук-Ладан.


23 views0 comments