• Хотинські вісті

Хворих із Чернівців будуть госпіталізовувати у Хотинську лікарнюЯк пояснили: щоб попередити колапс


Чернівчан із COVID-19 та підозрою почали госпіталізувати до ще однієї лікарні у районах – хворих приймають у Хотині, дорога займає приблизно годину. Про це Суспільному Буковини сказав директор обласного департаменту охорони здоров'я Олег Чорний.


Раніше пацієнтів з Чернівців приймали у лікарнях Герци та Новоселиці. Через швидке заповнення ліжок, вирішили оптимізувати маршрут. Чернівчан направлятимуть у ті медзаклади, де найменша заповненість.


Кореспондентка "Хотинських вістей" розпитала в.о. головного лікаря Хотинської багатопрофільної лікарні Сергія Солодкого про те, наскільки нині заповнені стаціонарні відділення та чи вистачить кисневих концентраторів.


– Наразі у стаціонарах нашої лікарні 66 пацієнтів з COVID-19 та підозрою на нього, а максимально для таких хворих є 117 ліжок. Тобто завантаженість поки становить 56%, – відповів Сергій Солодкий. – Маємо 44 кисневі концентратори (з них 13 – двоканальні, для двох людей), а також 62 точки централізованої подачі кисню. Тож цього нині цілком вистачить.

Станом на сьогодні 27 пацієнтів з коронавірусом перебувають на кисневій дотації. Четверо у важкому стані.


– Чи будуть госпіталізовувати хворих з Чернівців у інші лікарні Дністровського району – Кельменецьку та Сокирянську?


– Поки мені це достеменно невідомо. Хотин розташований по трасі, а ближчі медзаклади переповнені, тому везуть до нас. Не виключаю, що госпіталізовуватимуть і в Кельменецьку та Сокирянську лікарні.1,311 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/