• Хотинські вісті

Хворих із кашлем і підвищеною температурою приймають у райлікарні з окремого входу

Updated: Mar 19, 2020
А планові профілактичні огляди дітей та дорослих обмежено


У зв'язку із запровадженим урядом карантином, у Хотинській райлікарні та районному центрі первинної медичної допомоги здійснюють деякі обмежувальні заходи.


– Профілактичні огляди дітей та дорослих, планові огляди немовлят та хворих, що перебувають на обліку з хронічними захворюваннями (крім екстрених випадків), до закінчення карантину призупинено. Це зроблено задля того, щоб уберегти пацієнтів від вірусних інфекцій, запобігти їх масовому поширенню, – пояснив головний лікар районної лікарні Юрій Пасічник.

Усі хворі у медичних закладах Хотина будуть прийматися лікарями у звичайному режимі з 8:00 до 17:42 год. з понеділка по п'ятницю. Вихідні та святкові дні – з 8:00 по 14:00 год.


Проте вирішено розділити потоки пацієнтів: хворих із кашлем і підвищеною температурою приймають у поліклініці з окремого входу (той, що справа від центрального), відповідні оголошення розміщені на дверях закладу. Там до 18:00 год. працюють черговий сімейний лікар та медсестра.


– Маємо безконтактний прилад для вимірювання температури, пульсоксиметр. Оглядаємо хворого і спрямовуємо, куди потрібно звертатися за допомогою далі відповідно до клінічних проявів, – розповідає черговий сімейний лікар Ірина Юзько.

Також, як повідомляється, тимчасово обмежено відвідування сімейних амбулаторій центру. Медики закликають жителів Хотинщини за необхідності звертатись до своїх сімейних лікарів у телефонному режимі, а тоді фахівець прийматиме рішення щодо подальших дій.


Бережіть себе та своїх близьких!

25 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/