• Хотинські вісті

Фінішувала відкрита першість Хотинської громади з футзалу серед юнаків

Днями фінішувала відкрита першість Хотинської міської територіальгої громади з футзалу серед юнаків 2005 року народження.

Надзвичайно видовищним вийшов останній тур змагань. У ньому, фактично, відбувся фінал та матч за третє місце. Адже у першій зустрічі зійшлися ФК "Зарожани" та ФК "Рукшин", які перед очною зустріччю мали по 9 очок.

Отже чемпіонське звання мало вирішитися за результатом цієї гри, лише в разі нічиєї довелось би провести додаткову гру - "Золотий матч".

Неймовірна за сюжетом гра захоплювала вболівальників усі 40 хвилин гри. За перших 12 хвилин зарожанці зуміли чотири рази засмутити суперника. Здавалося, що ще потрібно для перемоги? Але рукшинці продовжували вірити у майже неможливе.

Для початку скоротили відставання, за дві хвилини до закінчення першого тайму зрівняли рахунок, а у другому взагалі схилили шальки терезів на свою користь.

ФК "Зарожани" - ФК "Рукшин" 5:9 (Станіслав Громов, 1, 10, Денис Льохарт, 5, Олександр Норик, 12, Назар Веркштейн, 25 - Олександр Боклащук, 13, Іван Філіпчук, 14, 16, 25, Сергій Гикавий, 18, 24, Павло Гуцул, 27, Артур Кривий, 29, 32).

У другому матчі долю третього місця вирішували ДЮСШ м.Хотин та Хотинський ОЗЗСО. Маючи по 3 залікові бали, обидва колективи прагнули до перемоги, яка забезпечувала їм третю сходинку п'єдесталу пошани.

Нічия влаштовувала Хотинський ОЗЗСО, який мав кращу різницю м'ячів, але не зважаючи на це, цей колектив повів у два м'ячі вже на 11 хвилині зустрічі. Та, маючи за зразок рукшинців, команда ДЮСШ прагнула вольової перемоги, яка їм в підсумку й підкорилась.

ДЮСШ - Хотинський ОЗЗСО 4:3 (Богдан Грубляк, 19, Іван Хіміч, 24, Вадим Медвецький, 30, Максим Глібічук, 32 - Олександр Варгуляк, 7, 33 - Віталій Музика, 11).