• Хотинські вісті

Футзальні змагання

Традиційно під час зимових канікул, діти та юнаки змагалися у футзалі. 15 команд, біля півтори сотні учасників у трьох вікових категоріях демонстрували управність у володінні футзальним м’ячем.

У старшій віковій категорії (2004 р. н.) не було рівних команді ФК «Рукшин». Рукшинці здобули п’ять розгромних перемог і цілком закономірно завоювали трофей.

А ось за друге та третє місця точилася запекла боротьба. У підсумку перемоги в особистих зустрічах 3:2 над клішківчанами та 2:1 над ще одними представниками з Рукшина дозволили зарожанцям фінішувати вище за своїх суперників. Лише в останній ігровий день визначився третій призер. Ним стали клішківчани, які здолали молодших рукшинців.

Кращим гравцем серед найстарших визнано гравця ФК «Рукшин» Івана Філіпчука.

Кращі бомбардири:

1. Юрій Туранський (ФК «Рукшин») – 12 голів.

2. Іван Філіпчук (ФК «Рукшин») – 10.

3. Ростислав Гикавий (ФК «Рукшин») – 8.

4. Олександр Боклащук (ФК «Рукшин») – 7.

5. Сергій Гикавий (ФК «Рукшин-2») – 6.

6. Назар Сворожинський (ФК «Комфорт») – 6.

Схожа ситуація у боротьбі за перше місце склалася у середній віковій групі (2007 р. н.). Чотири розгромні та одна технічна перемоги забезпечили команді ДЮСШ м. Хотин перший рядок турнірної таблиці. Наступними фінішували грозинчани, які здобули чотири розгромні перемоги у п’яти зустрічах. Замкнула призову трійку команда ФК «Рукшин».

Кращим гравцем визано Вадима Медвецького (ДЮСШ).

1. ДЮСШ м. Хотин – 15 очок.

2. ФК «Грозинці» с. Грозинці – 12.

3. ФК «Рукшин» с. Рукшин – 9.

4. «Дністер» м. Хотин – 6.

5. «Дружба» с. Клішківці – 0.

6. ФК «Клішківці» с. Клішківці – 0.

1. Сергій Гикавий (ФК «Рукшин») – 27 голів.

2. Нікіта Яцюк (ДЮСШ) – 14.

3. Кіріл Савіцький (ДЮСШ) – 9.

4. Микита Білик (ФК «Грозинці») – 8.

5. Богдан Бурлака

(ФК «Грозинці») – 8.

Найбільш інтригуючою стала боротьба у наймолодших спортсменів (2010 р. н.). У першому матчі рукшинці розгромно здолали клішківчан 8:0, а у наступному вийшли вперед на початку другого тайму. Та два голи за дві хвилини у виконанні хотинчан під завісу зустрічі зробили їх фаворитами у боротьбі за кубок після того, як фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 1:2. У третьому матчі хотинчани здолали ФК «Клішківці» 7:0 і посіли перше місце.

Найкращим гравцем серед дітей визнано Назара Степаненка (ДЮСШ).