• Хотинські вісті

Фестиваль юшки у Рукшинській громадіМинулої неділі у селі Пригородок зібралося чимало жителів Рукшинської громади, адже можливість посмакувати юшку, приготовану власноруч старостами сіл чи сільським головою Олегом Горбатюком, з‘являється не часто.


Голова Рукшинської територіальної громади розповів, що «Фестиваль юшки» відбувся для того, аби згуртувати жителів громади, а також у доступній формі поінформувати сільчан про доходи і видатки бюджету.


– Це стято, на яке люди чекали вже давно, – розповів Олександр Самотюк, староста села Пригородок. – Адже це можливість зібратися разом, поспілкувати, що не часто вдається за щоденними турботами і роботою.


Жителі із сіл усієї Рукшинської громади смакували приготовані на вогні страви, слухали місцевих музик, грали у волейбол. А також говорили про важливе і мали можливість внести свої пропозиції для бюджету громадян у рамках проєкту Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети», – зазначив староста.На свято запросили експертів з Товариства «Український народний дім у Чернівцях», які визначали, у кого вийшла найсмачніша юшка. Переможцем обрали Олександра Самотюка.


Захід відбувся у рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» що в Чернівецькій області впроваджує «Український народний дім у Чернівцях» за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

14 views0 comments