• Хотинські вісті

Фермерське господарство з Хотинщини отримає дотацію за вирощування овецьТри господарства області, які займаються вівчарством, отримають фінансову підтримку.

Заяви та пакети документів, необхідні для надання допомоги, розглянула обласна конкурсна комісія, яку очолив в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Богдан Бойчук.


До комісії звернулися фермерські господарства «Агро-Дан -2006» із Хотинщини, а також «Вівчарик» та «Дана» із Новоселицького району. Вони загалом утримують 1273 овець.


Під час засідання вирішили виплачувати 300 гривень за утримання одного племінного барана та 15 гривень – за вівцематку і ярку. Загальна сума фінансової підтримки для трьох фермерів становить 40 тисяч гривень.


Допомогу нададуть відповідно до Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2017-2022 роки та порядку використання коштів обласного бюджету.


Департамент агропромислового розвитку готує необхідні документи для виділення та перерахування коштів суб’єктам господарювання.

Джерело – Чернівецька ОДА.

22 views0 comments