• Хотинські вісті

У 18 разів збільшили штрафи за спалювання трави і спричинення пожеж13 квітня Верховна Рада України збільшила у 18 разів розмір штрафів за спалювання трави та спричинення лісових пожеж.


На території Буковини поліцейські, рятувальники та інспектори з благоустрою цьогоріч фіксують зростання кількості фактів спалювання сухостою, що нерідко призводить до пожеж. За інформацією УДСНС в Чернівецькій області, від січня цього року зареєстровано понад 350 фактів спалювання сухої трави.


Уряд вніс зміни до статті 77-1 (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до них, штраф за спалювання трави збільшився до 6120 гривень, а за спричинення лісових пожеж – до 153 000 гривень.


Поліція закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання своїх територій, не спалювати залишки рослинності, побутових відходів і сміття. Адже цим ви завдаєте шкоди довкіллю та наражаєте на небезпеку себе й оточуючих.


Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

5 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/