• Хотинські вісті

У яких школах і садках відновили навчання, а де триває карантин?Продовжується щоденний моніторинг захворюваності на ГРВІ та грип серед учнів і дошкільнят Хотинщини.

У зв‘язку з перевищенням порогового рівня захворюваності дітей навчальний процес призупинено до 12 лютого у таких закладах: Анадольському НВК та ДНЗ; Крутеньківській ЗОШ; Біловецькому НВК; Бочковецькому НВК; Ворничанському ЗДО; Данківському НВК; Зарожанському НВК; Круглицькому НВК та ДНЗ; Малинецькому НВК та ДНЗ; Перебиковецькій ЗОШ та ДНЗ; Хотинській ЗОШ №1; Хотинській ЗОШ №5; Хотинській гімназії; Шировецькому ДНЗ; Шиловецькому ДНЗ; Ярівському ДНЗ.


А відновлено навчальний процес з 11 лютого у таких освітніх закладах: Пашковецькому НВК; Пригородоцькому НВК; Пригородоцькому ДНЗ; Рукшинському НВК "Калинка"; Шировецькому НВК; Каплівському ДНЗ; Колінковецькому ЗНЗ; Закладі загальної середньої освіти І ступеня («Материнка») м. Хотин; Гордівецькій ЗОШ І ступеня.

Рішення прийнято відділом освіти райдержадміністрації та видано відповідний наказ. Джерело інформації – Хотинська РДА.

27 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/