• Хотинські вісті

У Ширівцях та Владичні пройшла весняна толокаЩороку традиційно у квітні активні жителі сіл Ширівці та Владична збираються, аби прибрати територію сільських кладовищ.


Толока відбулася за ініціативи депутатів Шировецького старостинського округу та за участі небайдужих сільчан, а саме працівників закладів освіти, представників різних релігійних конфесій, пересічних громадян, а також внутрішньо переміщених осіб.


Кожен з тих, хто долучився до цієї важливої справи, переконаний у тому, що шанувати померлих, які були дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками та печивом у пам’ятні дні…


Значно важливіше не забувати дорогу до тих спочилих рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’янами, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.Власними силами учасники акції вирізали чагарники, обрізали сухі гілки дерев, скосили траву, погромадили її та вивезли сміття.


– Спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку. Висловлюємо щиру подяку всім активістам, котрі доклали власні зусилля для благоустрою останнього місця спочинку. Ці працьовиті люди є прикладом для наслідування, – зазначила староста Шировецького старостинського округу Галина Боднарюк.

Фото - Недобоївська ТГ.

81 views0 comments