• Хотинські вісті

У Чернівцях підтверджено перший в Україні випадок коронавірусуПро це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції, повідомляє Молодий буковинець.


”Вчора я вам говорив, що у нас є чотири випадки з підозрою, сьогодні ця підозра підтверджена у однієї людини”, сказав Віктор Ляшко. ”Всі матеріали і зразки передано до вірусологічної лабораторії ВООЗ, але випадок зареєстровано в Україні, і ми розпочали працювати з людьми, з якими контактувала ця особа”, – додав Ляшко. Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила, що чоловік повернувся в Україну з Італії.


"Під час перетину кордону він не мав жодних ознак ГРВІ. Втім, отримавши пам’ятку про самоізоляцію, чоловік і його дружина сумлінно дотримувались рекомендацій. І, як зазначено у пам’ятці, при перших симптомах ГРВІ звернулися до лікаря. Оскільки в анамнезі була подорож до Італії протягом останніх 14 днів, медик прийняв рішення про госпіталізацію", – додала Скалецька.

За її словами, згідно із затвердженими алгоритмами, транспортування проводила спеціальна медична бригада. Відтоді чоловік перебував в ізоляції під медичним наглядом.

Також була ізольована під наглядом лікарів дружина, оскільки вона була єдиною контактною особою.

"Ситуація повністю контрольована. Медична система спрацювала чітко, згідно із затвердженими алгоритмами", – наголосила міністр.

Джерело – Молодий буковинець.

35 views0 comments