• Хотинські вісті

Оновлено: у Чернівцях затримали головного лісівника Закарпаття


Головного лісівника Закарпаття у Чернівцях затримали працівники ДБР. За даними правоохоронців, той обіцяв перемогу на аукціоні із продажу лісу, повідомляють телекомпанія ТВА та Молодий Буковинець з посиланням на інформацію в Telegram-каналі журналіста Віталій Глагола.


“Пройшло трохи більше місяця, як в Ужгороді представили нового начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства – Віктора Яковця”, – повідомив журналіст.


Із 2019 року і до призначення начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства очолював – ДП “Хотинське лісове господарство”.


“Новий начальник поїхав на вихідні у рідну Чернівецьку область й пообіцяв потенційним клієнтам, що вони зможу виграти ліс на аукціоні Хотинського лісового господарства, керівником якого був донедавна. Як повідомляли джерела в ДБР - у схемі брав участь і новий керівник цього лісгоспу, який був призначений після переводу Яковця на Закарпаття. Але інформація не підтвердилась. Новий керівник із самого ранку дає свідчення правоохоронцям і співпрацює із слідством”, – йдеться в оновленому дописі журналіста.


ОНОВЛЕНО:

Керівник Хотинського лісгоспу заперечив інформацію про своє затримання

Проте виконувач обов’язків Хотинського лісового господарства Ігор Чаглій заперечив інформацію про його затримання правоохоронцями. Про це він сказав сьогодні у коментарі кореспонденту molbuk.ua.

Він заявив, що інформація, яку оприлюднив закарпатський журналіст Віталій Глагола, про те, що співробітники ДБР поряд із затриманням головного лісівника Закарпаття у Чернівцях затримали і керівника Хотинського лісгоспу, не відповідає дійсності. "Дані факти неправдиві і не мають ніякого підтвердження та обґрунтування, про що можуть підтвердити правоохоронні органи, які ведуть слідство. Прошу редакцію газети спростувати недостовірну інформацію та висвітлити правдиві факти у засобах масової інформації", – сказав він.

1,714 views0 comments