• Хотинські вісті

У Хотині створюють ліцейОскільки освітньою реформою для забезпечення якісної та доступної профільної середньої освіти передбачено створення ліцеїв, то у Хотинській громаді продовжують розвивати мережу освітніх закладів.


«На базі Хотинської міської школи №5, яка за багатьма показниками є однією з кращих не тільки у громаді, а й області, створюємо Хотинський ліцей – опорний заклад освіти Хотинської міської ради. Адже тільки опорні заклади, які повинні мати понад 200 учнів, можуть отримувати державну підтримку та брати участь у різних проєктах», – зазначив міський голова Андрій Дранчук.


Це рішення сьогодні затвердили на сесії міської ради.


Крім того, на сьогоднішній сесії виділили кошти на ремонт спортзалів Хотинської ДЮСШ, Хотинського опорного закладу освіти та новоствореного Хотинського ліцею (ЗОШ №5).Також для розвитку туризму і продовження співпраці з іншими громадами для реалізації проєкту «Від Дністра до Карпат» депутати затвердили договір про співробітництво.


Розглянули низку земельних питань, зокрема для проведення інвентаризації земель комунальної власності для збільшення надходжень у бюджет громади.

Джерело - Хотинська міська рада.681 views0 comments